Contactgegevens

Hieronder zijn alle contactgevens per cluster te vinden.

 

MYautomotive

Automobiel Management:

Contactpersoon: Joop Sluiter

Telefoonnummer: 06 - 53 374 234

E-mail: j.sluiter@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon: Ruud Mosetti 

Telefoonnummer: 0570 - 504 341

E-mail: r.mosetti@mybusinessmedia.nl

 

MYengineering

Aandrijven en Besturen

Contactpersoon: Rob Swart 

Telefoonnummer: 06 - 22 796 633 

E-mail: r.swart@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon: Dennis Wielheesen

Telefoonnummer : 06 - 20 949 268

E-mail: d.wielheesen@mybusinessmedia.nl

 

Constructeur: 

Contactpersoon: Rob Swart 

Telefoonnummer: 06 - 22 796 633 

E-mail: r.swart@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon: Dennis Wielheesen

Telefoonnummer: 06 - 20 949 268

E-mail: d.wielheesen@mybusinessmedia.nl

 

Elektro-Data

Contactpersoon: Rob Swart

Telefoonnummer: 06 - 22 796 633

E-mail: r.swart@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon: René Wibbelink

Telefoonnummer: 0570 - 504 343

E-mail: r.wibbelink@mybusinessmedia.nl

 

Elektronica: 

Contactpersoon: René Wibbelink 

Telefoonnummer: 0570 - 504 343

E-mail: r.wibbelink@mybusinessmedia.nl

 

EngineersOnline

Contactpersoon: Rob Swart

Telefoonnummer: 06 - 22 796 633

E-mail: r.swart@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon: René Wibbelink

Telefoonnummer: 0570 - 504 343

E-mail: r.wibbelink@mybusinessmedia.nl

 

Kunststof & Rubber:  

Contactpersoon: Rob Swart

Telefoonnummer: 06 - 22 796 633

E-mail: r.swart@mybusinessmedia.nl                

 

Contactpersoon: Dennis Wielheesen

Telefoonnummer : 06 - 20 949 268

E-mail: d.wielheesen@mybusinessmedia.nl

 

Internationaal contact:

Contactpersoon: Rob Swart

Telefoonnummer: +31(0)6 22 796 633

E-mail: r.swart@mybusinessmedia.nl

 

MYfashion

Bengels:

Contactpersoon: Fiona Schreiner

Telefoonnummer: 06 - 31 907 746

E-mail: f.schreiner@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon:  Marscha Schaapman

Telefoonnummer: 0570 - 504 340

E-mail: m.schaapman@mybusinessmedia.nl

 

Schoenvisie:

Contactpersoon: Fiona Schreiner

Telefoonnummer: 06 - 31 907 746

E-mail: f.schreiner@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon:  Marscha Schaapman

Telefoonnummer: 0570 - 504 340

E-mail: m.schaapman@mybusinessmedia.nl

 

Textilia:

Contactpersoon: Anne Wesselman

Telefoonnummer: 06 - 12 965 638

E-mail: a.wesselman@mybusinessmedia.nl

 

MYtrading

VraagenAanbod:

Contactpersoon:  Radjen Sahtie

Telefoonnummer:  0570 - 504 378

E-mail: r.sahtie@mybusinessmedia.nl

 

Wie levert:

Telefoonnummer: 0570 - 504 352  

E-mail: info@wielevert.nl 

 

MYmaritime

Schuttevaer:

Contactpersoon: Arie van Wiggen

Telefoonnummer: 06 - 20 416 079

E-mail: a.wiggen@mybusinessmedia.nl

   

Contactpersoon: Rene Enkelaar

Telefoonnummer: 06 - 20 497 056

E-mail: r.enkelaar@mybusinessmedia.nl

 

Vaart!:

Contactpersoon: Arie van Wiggen

Telefoonnummer: 06 - 20 416 079 

E-mail: a.wiggen@mybusinessmedia.nl

 

SWZ Maritime:

Contactpersoon: Joop Sluiter

Telefoonnummer: 06 - 53 374 234

E-mail: j.sluiter@mybusinessmedia.nl

 

MYfood

VMT:

Contactpersoon: Monique van Neutegem

Telefoonnummer: 06 - 50 449 402

E-mail: m.neutegem@mybusinessmedia.nl

 

Contactpersoon: Anneloes Veerman

Telefoonnummer: 06 - 12 707 014 

E-mail: a.veerman@mybusinessmedia.nl

 

Voeding Nu: 

Contactpersoon: Anneloes Veerman

Telefoonnummer: 06 - 12 707 014

E-mail: a.veerman@mybusinessmedia.nl

   

MYindustrie

Product: 

Contactpersoon: Debbie van den Dool (Demani Sales) 

Telefoonnummer: 0316 - 227 155

E-mail: sales@demani.nl

 

Metaal & Techniek:

Contactpersoon: Bert Brassee 

Telefoonnummer: 06 - 83 331 382

E-mail: b.brassee@mybusinessmedia.nl

 

Houtblad:

Contactpersoon: Wilco Stemerdink

Telefoonnummer: 06 - 83 170 818

E-mail: w.stemerdink@mybusinessmedia.nl

   

MYhealth

Klik: 

Contactpersoon: Debbie van den Dool (Demani Sales)

Telefoonnummer: 0316 - 227 155 

E-mail: sales@demani.nl

 

Eigenwijs: 

Contactpersoon: Debbie van den Dool (Demani Sales)

Telefoonnummer: 0316 - 227 155

E-mail: sales@demani.nl