Onze dochter Kirsten is bezig met haar eindexamen VWO en heeft zich ingeschreven voor de studie Medische Natuurwetenschappen. Nu blijkt deze studie alleen in Amsterdam te zijn, zodat ook zij straks op kamers moet.
Onlangs, 1 maart, is Leonie op kamers gegaan. Dan gaat het in één keer wel heel snel. Afscheid nemen van kinderen die het huis uitgaan, is een emotionele gebeurtenis. Ons huis, dat jarenlang een druk, gonzend nest was, is straks door de week leeg. De dochters zijn uitgevlogen. Sommige vrouwen worden daar depressief van. Zij lijden aan het Lege Nest Syndroom (Empty Nest Syndrome).
Britse wetenschappers beweerden in 2009 echter dat dit syndroom een fabeltje is. Volgens deze wetenschappers zijn ouders van wie de kinderen het huis uit trekken juist gelukkiger dan ouders van wie de kinderen thuis blijven wonen.
"Wanneer kinderen het huis verlaten, zijn ouders juist blij en gelukkig. Ze zijn trots op hun kinderen en vinden het fantastisch dat ze het in hun eentje redden. Wanneer kinderen thuis blijven, denken ouders vaak dat ze iets verkeerds gedaan hebben, omdat hun kinderen niet zelfstandig genoeg zijn. Er ontstaan dan ook vaak discussies en ze lopen een hoger risico om een depressie op te lopen", aldus een wetenschapper.
Hoe het zich in huize Broeze straks ontwikkelt is de grote vraag.
Gelukkig heb ik mijn baan op de redactie van Weekblad Schuttevaer. We zullen het zien. Je kinderen loslaten, ze laten gaan, je weet dat die dag ooit komt. Maar toch ......
Willy Broeze-Vrielink
Ga naar overzichtspaginamy news
Online First
In een jaar tijd heeft MYbusinessmedia dankzij haar online first strategie een online bereik van ruim 2,3 miljoen pageviews per maand en 400.000 unieke bezoekers (ondernemers) gerealiseerd.
my blog
my jobs
Geïnteresseerd in een baan bij MYbusinessmedia? Kijk naar de mogelijkheden en laat ons weten wat jou geschikt maakt voor een job bij deze dynamische uitgeverij. MYbusinessmedia
MYbusinessmedia is een multimediaal bedrijf dat is opgericht in april 2007. De rode draad van de producten van de uitgeverij is ondernemerschap en de focus ligt op 'Online First'.
Bekijk onze bedrijfsvideo om een indruk te krijgen van de verschillende activiteiten.
Kijk bij 'Over ons' voor meer informatie.
Adverteren
De verschillende titels van MYbusinessmedia bieden uitstekende mogelijkheden tot het crossmediaal adverteren in de business-to-business markt.
Bekijk bij 'Adverteren' de verschillende mogelijkheden.
Voor meer informatie over de diverse titels kun je terecht bij ons salesteam.